جدیدترین قیمت گوشت در بازار (سه‌شنبه ۳۰ شهریور)

قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روز گذشته با تغییرات کمی همراه شد.

نرخ‌نامه جدید سازمان میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران نشان می‌دهد که قیمت گوشت تازه گوسفندی از نیمه شهریور ماه، در غرفه‌های فروش محصولات پروتئینی میادین بین ۵ تا حدود ۱۰ درصد کاهش یافته و برخی از محصولات تازه گوسفندی بین ۸ تا ۱۲ هزار تومان در هر کیلوگرم ارزان‌تر شده‌اند.

بر این اساس، بیشترین کاهش قیمت مربوط به ران گوسفندی بوده که هرکیلوگرم از آن با ۱۱.۹۰۰ تومان کاهش قیمت، ۱۴.۲۸۰۰ تومان قیمت خورده‌ است. راسته با استخوان و سردست گوسفندی هم به‌ترتیب ۹.۷۰۰ و ۹.۳۰۰ تومان کاهش قیمت داشته‌اند. هم‌اکنون هر کیلو شقه گوسفندی در میادین ۱۱۹.۸۰۰ تومان به فروش می‌رسد که نسبت به نرخنامه قبلی ۸.۷۰۰ تومان کاهش یافته است.

نرخنامه همچنین از تثبیت قیمت گوشت گوساله در میادین، خبر می‌دهد. طی امسال این نخستین بار است که قیمت گوشت گوساله در نرخنامه میادین بدون تغییر مانده است. قیمت گوشت گوساله از ابتدای امسال روندی افزایشی داشت و حدود ۴۰ درصد گران شد. این محصول در فاصله تیر تا مرداد نیز حدود ۱۰ درصد افزایش قیمت داشت و بعضی از محصولات بین ۱۰ تا ۲۱ هزار تومان گران شده‌اند. هم‌اکنون گران‌ترین محصول گوشت گوساله در میادین فیله پاک شده است که هر کیلوگرم آن ۲۰۶.۸۰۰ تومان قیمت خورده است.

در جدول زیر می‌توانید جدیدترین قیمت انواع گوشت در میادین را مشاهده کنید.

قیمت گوشت

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا