قیمت موبایل سامسونگ امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱

طبق آخرین گزارش از بازار موبایل و تبلت امروز ۱۴ آذر ۱۴۰۱ قیمت گوشی A23 به شش میلیون تومان رسید.

گوشی‌های هوشمند سامسونگ از جمله پرفروش‌ترین گوشی‌ها در بازار‌های جهانی هستند و در ایران هم طرفداران خاص خود را دارند. اطلاع از افزایش و کاهش قیمت روزانه گوشی‌های سامسونگ قطعا می‌تواند به انتخاب بهتر و تصمیم‌گیری آگاهانه کمک کند.

این روز‌ها گوشی‌های سامسونگ با تنوع منحصر به فرد خود توانسته اند سهم بزرگی از بازار را به دست آورند. جالب است بدانید با همه تنوعی که در گوشی‌های سامسونگ دیده می‌شود برخی ویژگی‌های میان آن‌ها مشترک است.

در ادامه به ویژگی‌های نهفته در گوشی‌های سامسونگ اشاره می‌شوید که تجربه کاربری متفاوتی را برای شما به ارمغان می‌آورند.

با حرکات دست یا صدا سلفی بگیرید: امروزه سلفی بخشی از زندگی روزمره ما را تشکیل می‌دهد. گوشی‌های سامسونگ از روش جالبی برای تطبیق‌پذیری عکس‌های سلفی استفاده می‌کنند.

برای گرفتن سلفی یا ضبط ویدیو با استفاده از حرکات، کافی است کف دست خود را به سمت دوربین نگه‌دارید یا بگویید “فیلم ضبط کن”.

با برنامه Good Lock شخصی سازی کنید: با این برنامه سامسونگ می‌توانید هر چیزی را در دستگاه خود تغییر دهید و آن را مانند سازنده، اختصاصی خود بسازید. شما می‌توانید Good Lock را از فروشگاه گلکسی دانلود کنید. متأسفانه این برنامه در همه مناطق در دسترس نیست. توصیه می‌شود آن را به عنوان اولین برنامه روی گوشی سامسونگ گلکسی خود نصب کنید.

گلکسی S۲۱ FE ۵G با حافظه‌موقت هشت گیگابایت و فضای ذخیره‌سازی ۲۵۶ گیگابایت جزو گوشی‌هایی است که خریداران باید بهای بیشتر برایش بپردازند. این گوشی ذاتا یک قاتل پرچمدار است. به‌این معنی که امکانات گوشی‌های پرچمدار مثل دوربین باکیفیت را با قیمتی کمتر در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. گلکسی S۲۲ نسخه اولترا شاید قیمت ترسناکی داشته باشد، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد جزو گوشی‌های پرفروش سامسونگ قرار دارد. برای خرید نسخه ارزان‌تر از آن می‌توانید گلکسی S۲۲، ۵G را بررسی کنید.

جدول قیمت انواع موبایل سامسونگ

مدل قیمت
Galaxy A13 64+4 چهار میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
Galaxy A32 128+6 شش میلیون تومان
Galaxy A03 Core 32+2 دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
Galaxy A03s 32+3 سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان
Galaxy A53 5G 256+6 ۱۱ میلیون و ۵۰۰ تومان
Galaxy A23 128+6 شش میلیون تومان
Galaxy M32 128+6 پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تومان
Galaxy M12 64+6 چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تومان
Galaxy A73 5G 256+8 ۱۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان
Galaxy S22 Ultra 5G 256+12 ۴۰ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان
Galaxy S21 FE 5G 256+8 ۱۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان
Galaxy S22 5G 128+8 ۲۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا