افزایش ۳ درصدی تولید کنسانتره آهن شرکت‌های بزرگ

تولید کنسانتره شرکت های بزرگ سنگ آهن کشور، از ابتدای امسال تا پایان آبان‌ماه بیش از سه درصد افزایش یافت.

۱۰ شرکت تولید کننده کنسانتره سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان آبان، ۳۳ میلیون و ۳۹۹ هزار و ۴۸۶ تن محصول تولید کردند. این رقم در مدت مشابه سال گذشته، ۳۲ میلیون و ۲۹۹ هزار و ۹۱۶ تن بود.

از این میزان، شرکت های «گل گهر» هفت میلیون و ۵۲۱ هزار و ۲۰۸ تن، «چادرملو» هفت میلیون و ۳۹ هزار و ۷۵۲ تن، «گهرزمین» ۶ میلیون و ۶ هزار و ۵۵۱ تن، «توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه» سه میلیون و ۱۰۴ هزار و ۳۹۸ تن، «صنایع معدنی فولاد سنگان» ۲ میلیون و ۵۹۷ هزار و ۱۹ تن، «مرکزی» ۲ میلیون و ۵۲۲ هزار تن، «سناباد» یک میلیون و ۷۵۹ هزار و ۳۱۸ تن، «اپال پارسیان سنگان» یک میلیون و ۶۵۰ هزار و ۵۵۳ تن، «صبانور» ۹۲۳ هزار و ۶۳۹ تن و «جلال آباد» ۲۷۵ هزار و ۴۸ تن تولید کردند.

افزایش ۲۳ درصدی ارسال کنسانتره

برپایه این گزارش، تولیدکنندگان بزرگ کنسانتره سنگ آهن در هشتماهه امسال، ۱۲ میلیون و ۳۶۸ هزار و ۶۵۳ تن محصول به شرکت‌ها ارسال کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (۱۰ میلیون و ۲۳ هزار و ۸۷۰ تن)، ۲۳ درصد رشد نشان می‌دهد.

شرکت‌های تولید سنگ آهن از ابتدای فروردین تا پایان آبان، یک میلیون و ۴۷۴ هزار و ۹۵۴ تن سنگ آهن دانه بندی تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال گذشته (یک میلیون و ۴۹۶ هزار و ۹۸۴ تن)، یک درصد کاهش یافت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا