نهمین مزایده سراسری اموال تملیکی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان برگزار می‌شود

نهمین مزایده سراسری اموال تملیکی به ارزش ۱۵۰۰ میلیارد تومان برگزار می‌شود.

عضو هیات مدیره و معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول گفت: نهمین مزایده سراسری سازمان جمع‌آوری و فروش اموال تملیکی با ارزش پایه ۱۵۰۰ میلیارد تومان از روز دوشنبه ۱۱ دی ماه برگزار می‌شود.

سعید غلامی‌باغی اظهار کرد: نهمین مزایده سراسری سازمان با ارزش پایه ۱۵۰۰ میلیارد تومان از روز دوشنبه ۱۱ دی‌ماه برگزار می‌شود  و تمامی متقاضیان می‌توانند پس از بازدید از سایت سازمان، به آدرسwww.tamliki.ir یا مراجعه به سامانه “ستاد تدارکات ایران” مشخصات و جزئیات کالاهای عرضه شده در مزایده را که در ۱۵۰۰ دسته‌بندی کالایی است را مشاهده کنند و با مراجعه به انبارهای سازمان در ۳۰ استان کالاها را از نزدیک رویت کرده و پیشنهادات خود را تا روز دوشنبه ۱۸ دی‌ماه در سامانه “ستاد تدارکات ایران” درج کنند.

عضو هیات مدیره و معاون بهره‌برداری و فروش اموال منقول افزود: رمزگشایی و اعلام برندگان این مزایده در روز شنبه ۲۳ دی‌ماه صورت خواهد گرفت.

وی گفت: در این مزایده کالاهای متنوع و متعددی از جمله خودرو سواری، وسایل راهسازی، تجهیزات الکترونیکی، طلا و ابزارآلات و کالاهای متنوع دیگر عرضه می‌شود.

غلامی‌باغی بیان کرد: بیش از ۱۷۶ دستگاه وسایل نقلیه شامل ۶۷ دستگاه سواری، ۴۴ دستگاه اتوبوس، ۶۱ دستگاه راهسازی و ۴ دستگاه ماشین‌آلات راهسازی در این مزایده عرضه می‌شود که استفاده از آنها می‌تواند بخشی از نیازهای حمل‌ونقل، صنایع و معادن کشور را تامین کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا