چگونه اینترنت هدیه دولت را دریافت کنیم؟ +عکس

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از فعال‌سازی یک بسته‌ اینترنت هدیه از سوی دولت برای مردم خبر داده بود که در راستای تحقق این وعده، کاربران می‌توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند این بسته را فعال کنند.

زارع‌پور درباره جزئیات این بسته اینترنتی گفت: فعال‌سازی اینترنت رایگان هدیه دولت برای مردم در قالب ۱۰ گیگابایت اینترنت داخلی (معادل پنج گیگا بایت اینترنت بین الملل) بر روی یکی از سیم‌کارت‌های هر فرد به انتخاب خود او انجام می‌شود.

وی افزود: کاربران می‌توانند با مراجعه به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرس my.gov.ir از این هدیه بهره‌مند شوند.

آموزش فعال‌سازی

در ابتدا برای ثبت نام اینترنت رایگان دولت به به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند مراجعه کنید.

پس از باز کردن این سایت، باید شماره همراه خود و کد امنیتی نمایش داده شده را درج کنید. سپس روی «ارسال رمز یکبار مصرف» کلیک کنید. توجه داشته باشید شماره‌ای که با آن وارد می‌شوید باید به نام شما باشد.

چگونه اینترنت هدیه دولت را دریافت کنیم؟ +عکس

در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به بخش صفحه اصلی (داشبورد) بروید و از میان گزینه‌های نمایش داده شده، «فعال‌سازی بسته اینترنت رایگان هدیه دولت» را انتخاب کنید.

چگونه اینترنت هدیه دولت را دریافت کنیم؟ +عکس

چنانچه مایل به فعال سازی بسته اینترنت رایگان هدیه دولت روی همین شماره‌ای که با آن وارد شدید، هستید، روی دکمه تأیید کلیک کنید. در غیر این صورت ابتدا در کادر مربوطه شماره موبایل دیگری که به نام شما است را وارد و سپس روی دکمه تأیید کلیک کنید.

چگونه اینترنت هدیه دولت را دریافت کنیم؟ +عکس

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا