جهش عجیب قیمت خودرو در بازار/ پژوپارس ۷۰ میلیون تومان گران شد

بررسی روند بازار، از رشد ۴۵ تا ۷۰ میلیون تومانی قیمت انواع مختلف مدل پژوپارس حکایت دارد.

بررسی روند بازار، از افزایش قیمت پژوپارس در بازار حکایت دارد. بر همین اساس، قیمت پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۲ در طول ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ میلیون تومان افزایش قیمت را تجربه کرده و به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است. این قیمت در حالی است که پژو پارس ELX-TU۵ ابتدای دی‌ماه ۴۵ میلیون تومان ارزان‌تر به فروش می‌رفت.

پژو پارس ELX-TU۵ مدل ۱۴۰۱ نیز ۱۰ میلیون تومان گران شده و به قیمت ۷۱۰ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۵۵ میلیون تومان گران شده است.

در این میان، پژوپارس XU۷P مدل ۱۴۰۲ در بازار ۱۰ میلیون تومان گران شده است. این خودرو در حال حاضر ۵۷۵ میلیون تومان قیمت دارد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که پژو پارس XU۷P هم از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۵۵ میلیون تومان افزایش قیمت داشته است.

پژوپارس XU۷P مدل ۱۴۰۱ هم در بازار ۱۰ میلیون تومان گران شده و به ۵۶۰ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۵۶۰ میلیون تومان گران شده است.

از سوی دیگر، پژوپارس LX مدل ۱۴۰۲ طی ۲۴ ساعت گذشته رشد ۱۰ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرده و به ۷۰۵ میلیون تومان رسیده است. این خودرو از ابتدای دی‌ماه تاکنون ۷۰ میلیون تومان گران شده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا