رشد ۳۰۰ درصدی موجودی صندوق ملی مسکن طی یک ماه گذشته

مدیرعامل صندوق ملی مسکن گفت: طی یک ماه گذشته با توجه به برنامه ریزی و تدابیری که در دستور کار قرار گرفت شاهد رشد ۳۰۰ درصدی واریزی و منابع صندوق ملی مسکن بوده‌ایم.

مهدیار اسماعیلی مدیرعامل صندوق ملی مسکن با بیان اینکه  منابع مالی صندوق با برنامه ریزی های صورت گرفته رشد پیدا کرده است گفت: طی یک ماه گذشته شاهد رشد ۳۰۰ درصدی منابع مالی در صندوق ملی مسکن بوده ایم و این منابع مدام در حال واریز و خارج شدن از صندوق هستند.

به گفته وی افزایش حجم منابع مالی صندوق   ملی مسکن  و تزریق آن ۲هزار و ۴۵۰ پروژه نهضت ملی مسکن   خود باعث  تسریع در روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن می شود‌.

اسماعیلی درباره موجودی  فعلی صندوق ملی مسکن گفت: حدود ۱۰ هزار میلیاردتومان رقم منابع صندوق ملی مسکن است که از این میزان حدود ۸ هزار میلیاردتومان در حساب‌های صندوق ملی مسکن در دسترس قرار دارد.

وی افزود: حدود دو هزار میلیارد تومان دیگر از منابع صندوق نیز به صندوق ملی مسکن تخصیص داده شده که در مسیر انتقال از خزانه به صندوق ملی مسکن است.

رئیس هئیت مدیره صندوق ملی مسکن درباره همکاری بانک ها  در خصوص تسهیلات ساخت مسکن گفت: طبق برنامه ریزی و جلساتی که برگزار شد مقرر شده بخشی از منابع مالی بانک ها واریز  شود که نتیجه آن به زودی اعلام می شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا