جزییات برگزاری نمایشگاه بهاره در تهران اعلام شد

جشنواره و نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت ماه رمضان در تهران از ۱۵ اسفند ماه کار خود را آغاز می کند و تا ۲۵ اسفند ماه ادامه خواهد داشت.

طبق اعلام اتاق اصناف تهران، نمایشگاه بهاره و ضیافت ماه مبارک رمضان در شش نقطه تهران با حمایت اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی تهران و مشارکت جامعه صنفی پایتخت برگزار می‌شود.

این جشنواره با هدف تأمین کالای مورد نیاز خانواده‌های تهرانی و با هدف کمک به حفظ توان خرید اقشار کم بضاعت و جبران بخشی از افزایش قیمت‌ها برگزار می‌شود.

همچنین در نمایشگاه بهاره و ضیافت مبارک رمضان تهران، اقلامی چون انواع پوشاک، کیف و کفش، شال و روسری، لوازم خانگی کوچک و لوازم آشپزخانه و همچنین انواع محصولات خوراکی و مواد غذایی از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، قند و شکر، گوشت و مرغ تنظیم بازاری عرضه خواهد شد.

بنابراین گزارش، با تصمیم ستاد تنظیم بازار، نمایشگاه و جشنواره بهاره در پنج نقطه پایتخت از ۱۵ اسفند کار خود را آغاز و تا ۲۵ اسفندماه به کار خود ادامه خواهد داد و ساعت کار نمایشگاه از ۱۰ صبح تا ۲۱ است و با فرارسیدن ماه مبارک رمضان ساعت کار نمایشگاه از ساعت ۱۵ تا ساعت ۲۲ خواهد بود.

بر اساس مصوبه ستاد تنظیم بازار استان تهران، نمایشگاه‌های بهاره تهران در منطقه پارک ارم، فرهنگسرای اشراق، مصلی امام خمینی (ره)، سالن مجموعه حجاب، بوستان ولایت و مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب در تهران برگزار می‌شود.

عرضه کالا در شش مجموعه اعلام شده تحت نظارت اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی قرار دارد و اقلام با کیفیت و قیمت مناسب عرضه می‌شوند. اما نمایشگاه‌های دیگری که ممکن است در سطح شهر تهران برگزار شود، مورد تأیید نبوده و مجموعه‌های صنفی تهران بر کیفیت و قیمت آنها نظارت ندارند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا