قیمت تخم مرغ در میادین و بازار‌های میوه و تره‌بار اعلام شد

طبق نرخنامه مصوب سازمان مدیریت میادین و میوه و تره‌بار قیمت تخم مرغ اعلام شد.

براساس نرخنامه مصوب سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران، قیمت هر کیلوگرم تخم مرغ غیر بسته‌بندی ۳۰ عددی در میادین میوه و تره‌بار، ۴۶ هزار تومان و هر شانه ۳۰ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری شیرینگ شده با قیمت ۹۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.

هر شانه تخم مرغ ۲۴ عددی بسته‌بندی شانه‌های خمیری درب‌دار یا بسته‌بندی با دو شانه خمیری و شرینگ شده ۷۹ هزار تومان، ۲۰ عددی ۶۶ هزار تومان، ۱۵ عددی ۵۰ هزار تومان، ۹ عددی ۲۹ هزار و ۷۰۰ تومان و ۶ عددی ۱۹ هزار و ۸۰۰ تومان در میادین میوه و تره‌بار به فروش می‌رسند.

به گزارش برنا، حمید کاشانی رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغداران، با بیان اینکه نیمه اول هر سال در کشور مصرف تخم مرغ کاهشی می‌شود به برنا اعلام کرد: در سال‌های گذشته دولت برای تداوم و پایداری تولید با خرید تضمینی تخم مرغ از مرغداران از آنها حمایت می کرد که البته این خرید به صورت محدود صورت می‌گرفت.

کاشانی ۲۵ فروردین ماه گفته بود؛ قیمت هر شانه ۳۰ تایی تخم مرغ در سطح شهر حدودا ۱۱۰ هزار تومان، در میادین پایین‌تر از ۱۰۰ هزار تومان و درب مرغداری شانه‌ای ۶۰ هزار تومان است که در سراشیبی سقوط و ارزان شدن است.

منبع: برنا

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا