پیام تسلیت مدیرعامل برق تهران در پی شهادت آیت الله رییسی

به دنبال شهادت رییس جمهوری اسلامی ایران، وزیر امور خارجه و یاران ایشان در سانحه سقوط بالگرد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران در پیامی این ضایعه را به محضر رهبر انقلاب، هموطنان تسلیت گفت.

به دنبال شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین امیر عبداللهیان؛ وزیر امور خارجه و یاران ایشان در سانحه سقوط بالگرد، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ در پیامی این ضایعه را به محضر رهبر انقلاب، هموطنان و مشترکان این شرکت و فعالان صنعت برق کشور، تسلیت گفته و برای شهدای این حادثه، علو درجات الهی و برای بازماندگان آرزوی صبر و بردباری کرد.

متن پیام کامبیز ناظریان به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

همانا که شهادت هنر مردان خداست و چه توفیقی بالاتر از آنکه انسان در راه خدمت به کشور جان خود را تسلیم حضرت حق تعالی کند.

خبر شهادت آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران، دکتر حسین امیر عبداللهیان؛ وزیر محترم امور خارجه و جمعی از همراهان آن بزرگواران در سانحه سقوط بالگرد، موجب غم و تأثر بسیار شد. این جانب به نمایندگی از خانواده کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، این ضایعه اسفناک را به محضر مقام معظم رهبری مدظله العالی، خانواده‌های داغدار آن بزرگان، مردم شریف ایران اسلامی، مشترکان این شرکت و فعالان صنعت برق کشور، تسلیت گفته و علو درجات الهی را برای آن خادمان راستین این مرز و بوم آرزو دارم. باشد تا ارواح پاکشان با سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) همنشین باشد.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا