پیام تسلیت مدیرعامل برق حرارتی در پی شهادت خادم‌الرضا

مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با صدور پیامی شهادت خادم‌الرضا(ع)، سیدالشهدای خدمت و همراهان وی را تسلیت گفت.

عبدالرسول پیشاهنگ مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با صدور پیامی شهادت خادم‌الرضا (ع)، سیدالشهدای خدمت و همراهان وی را تسلیت گفت.

متن پیام تسلیت عبدالرسول پیشاهنگ به شرح زیر است:

بِسمِ رَبِّ الشُهَداءِ وَ الصِّدّیقین

کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبِّک ذوالجلالِ والاکرامِ

شهادت یار دیرین انقلاب، هشتمین رئیس جمهوری ایران اسلامی و خادم الرضا، همزمان با سالروز ولادت هشتمین ستاره آسمان امامت و ولایت، حضرت علی بن موسی‌الرضا المرتضی (علیه السلام) و همراهان ایشان را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران و خادمان ملت در دولت سیزدهم، بویژه به همکاران پرتلاشمان در وزارت نیرو، بر اثر حادثه دلخراش سقوط بالگرد در استان آذربایجان شرقی، تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

شهید آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی از یاران و یاوران صدیق انقلاب اسلامی، خدمتگزاری متعهد و دلسوز بود که پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره در خدمت مردم و انقلاب بود و منشأ خدمات فراوانی گردید و حتی تا آخرین لحظه عمر پربرکت خویش سرافرازنه در راه آبادانی و سربلندی کشور، بسیار کوشا و ثابت قدم بود.

بی تردید خدمات ایشان به نظام مقدس جمهوری اسلامی بویژه در دوران ریاست جمهوری ماندگار بوده و در خاطر مردم قدرشناس ایران اسلامی باقی خواهد ماند.

از درگاه خداوند متعال خواهانم که او را در أعلی علّیّین با حضرت محمد و آل صلوات الله علیهم اجمعین محشور نموده و کمبودهای ناشی از فقدان او را جبران فرماید و برای عموم مردم ایران، صبر و سلامتی مسئلت دارم.

منبع: مهر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا