حضور بیش از ۱۲۸ کشور در همایش اقتصادی روسیه

برگزارکننده همایش بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ (SPIEF) اعلام کرد که نمایندگان ۱۲۸ کشور حضور خود را در این همایش اعلام کرده‌اند.

سرویس مطبوعاتی بنیاد “روسکانگرس” Roscongress، برگزارکننده همایش بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ (SPIEF) اعلام کرد که نمایندگان ۱۲۸ کشور حضور خود را در این همایش اعلام کرده‌اند.

آنتون کوبیاکوف، مشاور رئیس جمهور روسیه و دبیر اجرایی کمیته سازماندهی اجلاس SPIEF طی اظهاراتی گفت: تا به امروز، بیش از ۱۲۰۰۰ نفر از ۱۲۸ کشور و منطقه مشارکت خود را در این اجلاس تایید کرده‌اند.

وی افزود: مانند همیشه، هر سال پس از سال دیگر، پلت فرم SPIEF پذیرای معتبرترین کارشناسان و نمایندگان دولت است. اما در لحظه دشوار و تاریخی کنونی، گوش دادن به و برقراری ارتباط با افرادی که فرآیندهای پیچیده جهان را درک می کنند، بسیار مهم است.

همایش بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ در تاریخ ۵ تا ۸ ژوئن ۲۰۲۴ برگزار می شود. خبرگزاری تاس نیز شریک رسمی این رویداد است.

بر اساس این گزارش، سال گذشته میلادی نیز بیش از ۹۰۰ قرارداد به ارزش ۳.۸۶ تریلیون روبل در این همایش منعقد شد که ۴۳ قرارداد بین شرکتی‌های روسی و نمایندگان شرکت‌های خارجی بود.

منبع: تسنیم

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا