ماینر غیرمجاز معرفی کنید؛ جایزه بگیرید | سقف پاداش چقدر است؟

مدیرکل هوشمندسازی توانیر گفت: افراد حقیقی و حقوقی به ازای معرفی هر ماینر غیرمجاز رمزارز یک میلیون تومان و تا سقف ۲۵ میلیون تومان پاداش خواهند گرفت.

حامد احمدی گفت: امسال با مجوزی که برای اولین بار از سوی سازمان اموال تملیکی اخذ شد، امکان امحای ماینرهای غیرمجاز جمع آوری شده فراهم شد و برای اولین ۸۸۲ دستگاه ماینر در مشهد امحا شد و به تدریج ماینرهایی که جمع آوری می‌شوند با توجه به این مجوز امحا خواهند شد.

او افزود: هر دستگاه ماینر معادل مصرف سه خانوار مصرف دارند و شرایطی که روزهای گرمی را سپری می‌کنیم حضور این ماینرها برای مدیریت شبکه برق شبکه برق را ناپایدار می‌کند. در اخرین اقدام ۱۶۴ دستگاه ماینر غیرمجاز در تبریز و ۱۷۶ دستگاه ماینر غیرمجاز در شیراز شناسایی شده است.

احمدی بیان کرد: افرادی که نسبت به معرفی ماینرهای غیرمجاز اقدام کنند پاداش خوبی برای ان‌ها در نظر گرفته شده و برای هر ماینر یک میلیون تومان و تا سقف ۲۵ میلیون تومان پاداش در نظر گرفته شده است.

مدیرکل هوشمندسازی و فناوری‌های نوین توانیر در خصوص جریمه‌های استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز گفت: ماینرهای غیرمجاز شناسایی شده علاوه بر جرائم نقدی به مراجع قضایی هم معرفی خواهند شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا