استفاده از ظرفیت‌های داخلی برای تکمیل پروژه‌های نهضت ملی مسکن

هادی عباسی معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در خصوص  استفاده از ظرفیت های داخلی در تکمیل پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: در تلاش هستیم که برای تکمیل پروژه‌های نهضت ملی مسکن از تمامی ظرفیت های داخلی در جهت تکمیل پروژه‌ها استفاده کنیم. در بخش مصالح داخلی از جمله لوله، اتصالات و شیرآلات هم از این ظرفیت استفاده خواهد شد.

وی افزود: طبق  قراردادهایی که بخش خصوصی با شرکت های تولید کننده منعقد کرده اند از تمامی ظرفیت ها استفاده می‌شود‌.

همچنین آقا محمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری گفت: استفاده از ظرفیت های داخلی و حمایت از این بخش خود باعث تقویت حوزه اقتصادی کشور شده وحمایت از آنها و تخصیص اعتبار به این بخش انگیزه آنها را برای صادرات محصولات بیشتر می‌کند.

براساس این گزارش نهمین نمایشگاه بین المللی لوله اتصالات، شیرآلات بهداشتی، تجهیزات ساختمان امروز (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) با حضور علی آقامحمدی رئیس گروه اقتصادی دفتر مقام معظم رهبری، صحبت الله رحمانی معاون حقوقی وزیر کار و رفاه اجتماعی، مهدی برادران معاون وزیر صمت و جمعی از فعالان و متخصصان این حوزه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

همچنین این نمایشگاه با حضور ۱۳۸ شرکت داخلی و خارجی از ۱۰ کشور، نهمین نمایشگاه بین‌المللی لوله، اتصالات، شیرآلات بهداشتی، تجهیزات آشپزخانه، حمام، سونا، استخر، صنایع و خدمات وابسته (PIVEX) آغاز به کار کرد.

این نمایشگاه در فضایی به وسعت ۳۰ هزار متر مربع از امروز (دوشنبه، ۱۸ تیرماه) تا پنجشنبه (۲۱ تیرماه) در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.‌

منبع: باشگاه خبرنگاران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا