طرح ساماندهی صنعت خودرو در دستور کار امروز مجلس

گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو و تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران در جلسه امروز مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

نشست علنی روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی به ریاست «محمدباقر قالیباف» و با حضور ۲۱۲ نماینده دقایقی پیش آغاز شد.

در جلسه امروز، ادامه رسیدگی به گزارش شور دوم کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست در مورد طرح تقویت امنیت غذایی کشور و رفع موانع تولید کشاورزی و گزارش این کمیسیون در مورد طرح الحاق یک تبصره به قانون بیمه محصولات کشاورزی در دستور کار نمایندگان قرار می‌گیرد.

رسیدگی به گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد لایحه دوفوریتی شوراهای حل اختلاف، ‌ گزارش کمیسیون عمران در مورد طرح دوفوریتی جهش تولید و تامین مسکن و ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون صنایع و معادن در مورد طرح ساماندهی صنعت خودرو همچنین بررسی می‌شود.

همچنین گزارش کمیسیون قضائی و حقوقی در مورد طرح الزام به ثبت رسمی معاملات اموال غیرمنقول، گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد طرح برخی احکام مربوط به اصلاح ساختار بودجه کل کشور و گزارش کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری در مورد طرح اصلاح موادی از قانون تأسیس و اداره مدارس و مراکز آموزشی و پرورشی غیردولتی نیز برای دستور کار امروز پیش بینی شده است.

گزارش کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در مورد بررسی نحوه اجرای قانون اصلاح قانون صدور چک، گزارش کمیسیون صنایع و معادن مبنی بر تصویب تقاضای تحقیق و تفحص از عملکرد سازمان ملی استاندارد ایران و انتخاب یک نماینده از هر یک از کمیسیون‌های برنامه و بودجه و محاسبات، اقتصادی و اجتماعی به عنوان ناظر در شورای موضوع بند (الف) تبصره(۱۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور نیز در دستور کار امروز قرار دارد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا