قیمت گوجه فرنگی و پیاز همچنان افزایشی است

قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی برای هفته جاری (۲۰ تا ۲۷ آذر) از سوی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران اعلام شد.

بازار میوه

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر نیز به شرح زیر است؛

هر کیلو انگور ۸۹ تا ۱۳۰، نارنگی ۳۵ تا ۳۹.۸۰۰، نارنگی یافا ۴۸.۸۰۰، سیب قرمز ۳۱.۸۰۰ تا ۵۴.۸۰۰، سیب زرد ۳۵.۸۰۰ تا ۵۴.۸۰۰، کیوی ۳۹.۸۰۰ تا ۵۵.۸۰۰، انار ۳۵ تا ۵۴.۸۰۰ (وانت بار هر کیلو ۱۵ هزار تومان به شرط خرید بالا)، لیمو شیرین ۲۸.۸۰۰ تا ۳۹.۸۰۰، خرمالو ۶۴.۸۰۰، گلابی ۱۵۵ و پرتقال ۱۹.۸۰۰ تا ۵۹.۸۰۰ (وانت بار کیلویی ۱۲.۵۰۰ به شرط خرید بالا-توری) است.

در بازار میوه‌های وارداتی هم موز هر کیلو ۶۹.۸۰۰ تا ۷۸.۸۰۰ (وانت بارها هر کیلو ۴۱ هزار تومان) و نارگیل هر کیلو ۳۰ (وانت بار) تا ۷۰ است.

بازار سبزی‌جات

در ادامه قیمت انواع میوه‌های تولید داخل در میوه فروشی‌های مناطق مرکزی رو به پایین شهر می‌آید.

هر کیلو گوجه فرنگی ۳۹.۸۰۰ تا ۴۵.۸۰۰، گوجه زیتونی بسته‌ای ۵۵ تا ۷۵، هویج ۱۰.۸۰۰ تا ۱۱.۸۰۰، کاهو رسمی ۱۲.۸۰۰، کاهو سالادی ۱۴.۸۰۰، کلم سفید و بنفش ۱۰.۸۰۰ تا ۱۴.۸۰۰، خیار رسمی ۳۱.۸۰۰ تا ۳۲.۸۰۰ و لیمو ترش ۳۹.۸۰۰ تومان تعیین شده است.

سیب زمینی در این بازار هر کیلو ۱۳.۸۰۰ تا ۱۵.۸۰۰و انواع پیاز شیری (سفید) و زرد ۱۹.۸۰۰ تا ۲۱.۸۰۰ به فروش می‌رسد. گفتنی است عرضه پیاز قرمز در بازار کاهش یافته و برخی مغازه‌های صیفی‌جات فقط پیاز شیری و زرد دارند.

ارزان‌ترین محصول در بازار سبزی‌جات کلم (۸ هزار تومان) و گران‌ترین سیر خشک و گوجه زیتونی (۹۵ هزار تومان) قیمت عمده فروشی است.

در ادامه جدول قیمت عمده فروشی محصولات کشاورزی میدان بزرگ میوه و تره بار تهران قابل مشاهده است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا