بخشی از جاده چالوس بازگشایی شد | فقط این محور همچنان مسدود است

وزیر راه و شهرسازی گفت: محور کرج – چالوس (حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک، مسیر رفت و برگشت) که به‌دلیل جاری شدن سیل مهیب مسدود شده بود، بازگشایی شد.

به‌دنبال وقوع سیلی که اواسط خردادماه سال در محورهای شمالی رخ داد و باعث ایجاد یک گودال در جاده چالوس شد، محور چالوس به‌مدت چند روز بسته بود و به‌دلیل مسدود شدن کامل این جاده و همچنین از شهرستانک تا چالوس که ادامه مسیر آزادراه تهران – شمال به سمت شهرهای شمالی است، این آزادراه هم برای چند روز بسته شد.

همان زمان اعلام شد که بازگشایی کامل جاده چالوس، بیش از ۱۰ روز زمان می‌برد؛ البته با اقدامات راهداری بخشی از محور چالوس، حد فاصل شهرستانک تا سیاه‌بیشه بازگشایی شده و ترافیک در این مسیر برقرار شد اما حدفاصل کرج تا شهرستانک همچنان مسدود بود تا تردد مسافران در بخش ابتدایی از مسیر، از آزادراه تهران – شمال انجام شود.

در این راستا مهرداد بذرپاش، وزیر راه و شهرسازی امروز در توییتر نوشت: پس از سه هفته تلاش شبانه‌روزی، محور کرج – چالوس (حدفاصل میدان امیرکبیر تا شهرستانک، مسیر رفت و برگشت) که به دلیل جاری شدن سیل مهیب مسدود شده بود، بازگشایی شد؛ سیلی که در ۳۰ سال اخیر بی سابقه بود. خدا قوت به همکاران پرتلاشم در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای.

نوشته های مشابه

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا